• „Żyjcie nam sto lat, Dziadkowie! Niech Wam dopisuje zdrowie…”

• Takie słowa można było usłyszeć 21 lutego 2023 r. od uczniów klasy II, którzy uczcili święto kochanych babć i dziadków. Pod czujnym okiem wychowawczyni p. Agnieszki Czarczyńskiej zaprezentowali specjalnie przygotowany program artystyczny. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, składali życzenia i tańczyli. Babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy i ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Niestety w wyniku absencji chorobowej nie wszyscy uczniowie mogli uczestniczyć w tym święcie. Na zakończenie  uroczystości wnukowie wręczyli własnoręcznie przygotowane upominki.

Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.  To była naprawdę wspaniała uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.